MENU
    mm
mm

Nøkkelhank i nylon

Fintvevd nøkkelhank med logo tilbyr en elegant og slitesterk løsning. Din logo veves inn i den tettvevde nøkkelsnoren, noe som gir et skarpt og tydelig resultat. Tilpass etter dine ønsker med bl.a. størrelser, farger og tilbehør.
Design med logo
og tekst etter ønske.
Levert hos deg
28 oktober - 5 november
100%
fornøydgaranti
Prisgaranti
vi matcher prisen
Last opp designet ditt
Last opp fil
Ønsker om design
  Vi sender tilbud innen 1–2 timer i åpningstiden
Trenger du hjelp?
Vi er klare til å hjelpe deg på telefon
239 60 966 eller på info@ikastetikett.no.
  Start chat

Priser
Priser pr stk 20 mm i eget design:
Priser pr stk 20 mm i eget design:
Antall Stykkpris Oppstart I alt
100 stk. kr 20,95 kr 500,00 kr 2.595,00
500 stk. kr 11,95 kr 500,00 kr 6.475,00
1000 stk. kr 9,95 kr 500,00 kr 10.450,00
2500 stk. kr 6,95 kr 500,00 kr 17.875,00
Prisene er ekskl. mva + frakt.
Oppstart per design: kr 500,00 ekskl. mva.
Vis mva.

Tettvevd nøkkelhank med eget trykk

Er du på jakt etter en fin nøkkelhank, er dette en modell du bør vurdere.

Newlan nøkkelhank er laget i en tett vevd kvalitet, der ditt trykk eller logo står veldig fint.

Når du velger Newlan nøkkelbånd får du et produkt som er svært slitesterkt, og som kan brukes av medarbeiderne og kundene dine i mange år.

Vi lager nøkkelhankene fra bunnen, og etter dine ønsker i forhold til bredde på båndet, fargen på snoren, trykket og tilbehør. Tilbehøret kan f.eks. være klikkspenne, karabinkrok, plastlomme til kort, mobilsnor mm.

Vi kan produsere ditt Newlan nøkkelbånd i forskjellige lengder. Hvis den skal være til å ha rundt halsen, er standardmålet 900 mm, men vi kan alltids lage den enten kortere eller lenger.

Du kan også få nøkkelhanken med sikkerhetssplitt i nakken for å forhindre kveling. Det er ikke et lovkrav å ha sikkerhetssplitt, men det er en veldig god idé. Spesielt hvis de brukes av barn eller i forbindelse med maskiner eller lignende.

Du kan også ta en titt på våre nøkkelbånd. Vi tilbyr blant annet nøkkelbånd i bambus, rPET og bomull.

Fakta
  • Newlan nøkkelhank er en veldig tett vevd kvalitet
  • Trykket vises veldig fint.
  • Elegant løsning
  • Denne modellen er laget i nylon og ikke i polyester, som normalt, og det gjør den mer skinnende og glatt enn tradisjonelle nøkkelbånd og nøkkelhanker.
  • Logo og tekst er vevd inn i båndet og slites ikke av
Ofte stilte spørsmål

Hva er Newlan nøkkelhank laget av?

Newlan nøkkelhank er laget i tettvevd nylon. Dette materialet gir en glattere og mer skinnende overflate enn tradisjonell polyester, samtidig som det gir svært høy slitestyrke.

Slites logoen på Newlan nøkkelhank av over tid?

Nei, logo og tekst blir vevd direkte inn i båndet og slites derfor ikke av ved bruk.

Hva er standardmålet på et Newlan nøkkelbånd?

Standardmålet for et nøkkelbånd rundt halsen er 900 mm, men vi kan produsere det i både kortere og lengre spesialmål.

Hvilket tilbehør kan man velge til nøkkelhanken?

Du kan velge mellom tilbehør som karabinkrok, klikkspenne, mobilsnor, plastlomme til kort og sikkerhetssplitt i nakken.

Hvorfor bør man velge sikkerhetssplitt i nakken?

Sikkerhetssplitt forhindrer kvelningsfare ved at båndet åpner seg automatisk dersom det setter seg fast, noe som er spesielt viktig for barn eller ved arbeid rundt maskiner.